LOGO - LOGOBOOK


 

Lhůta pro vývoj jedinečného LOGA je 7 až 10 dní od data uhrazení zálohy.

DESIGN STUDIO v Praze nabízí naším klientům 3 možnosti objednání loga (logo book):
Balíček Základní 3700 Kč včetně DPH
2 loga (1 dle Vašeho zadání + 1 od našeho designéra)
plnobarevné logo
černobílé logo
výstup ve 4 formátech (eps, ai, pdf, jpg) v CMYK, RGB, pantone
licence k použití
záruka vrácení peněz
+ 2 soubory grafického designu na výběr: sociální síť, banner nebo obal produktu


Balíček Standardní 4899 Kč včetně DPH
4 návrhy loga na výběr
licence k použití
neomezený počet nastavení
plnobarevné logo
černobílé logo
výstup ve 4 formátech (eps, ai, pdf, jpg) v CMYK, RGB, pantone
záruka vrácení peněz
+ 4 soubory grafického designu na výběr ze seznamu: sociální síť, banner, vizitka, věrnostní karta, obal produktu
+ animované logo s příplatkem pouhých 1000 Kč (včetně DPH)


Lhůta pro vývoj jedinečného LOGA Luxusního Balíčku je 10 až 15 dní od data uhrazení zálohy.

Balíček Luxusní
Logo + animace loga + logo book za pouhých 9700 včetně DPH
5 návrhů loga na výběr
Vytvoření 3D loga a jiných efektů
licence k použití
neomezený počet nastavení
plnobarevné logo
černobílé logo
výstup ve 4 formátech (eps, ai, pdf, jpg) v CMYK, RGB, pantone
záruka vrácení peněz
logo book: návrhy pro všechny sociální sítě
značky, včetně YouTube kanálu, vizitek, firemních obalů, katalogů, bannerů, pozvánek, věrnostních karet a všeho, co potřebuje značka.
Jsme přesvědčení, že animované individuální logo za takovou cenu nabízíme pouze my!

Náš návrhářský tým je připraven zahájit práci na Vašem logu jakmile bude objednávka potvrzena. Vyvíjíme pouze originální design loga pomocí jedinečného obsahu, který zdůrazňuje obchodní sféru a styl. Rovněž zaručujeme kvalitní spolupráci a spokojenost s navrženým logem. Pro zvýšení Vaší bezpečnosti Vám poskytujeme ZÁRUKU VRÁCENÍ PENĚZ
Výběrem jednoho z balíčku logotypů (základní, standardní, luxusní) přesně definujete své požadavky.

Lhůta pro návrh loga od chvíle podání první žádosti, konzultace s klientem a složení zálohy běžně činí 7 až 10 pracovních dnů. Do 48 hodin obdržíte prvotní návrhy logotypů na výběr. Ovšem podle Vaších připomínek a návrhů mohou být návrhy dodatečně změněny, kombinovány ... a proto konečná doba vytvoření loga nemůže být stanovena předem, protože závisí na rychlosti vzájemné komunikace, jakož i na počtu a složitosti požadovaných změn. Žádáme naše zákazníky, aby nám poskytovali zpětnou vazbu včas nebo co nejdříve, což nám umožní dosáhnout výsledku v době od 7 do 10 dnů.
Platba se skládá ze dvou etap, 50% zálohy od okamžiku konzultace, abychom zahájili práce na vývoji Vašeho loga. Druhá část platby proběhne jakmile obdržíte projekt a schválíte návrh, který jste navrhl buď Vy anebo náš návrhář.


Individuální zakázky: objednávky, u nichž není možné předpovědět přesnou cenu díla (komplexní zakázky), a také u velkých grafických projektů, cena se stanovuje hodinovou sazbou 500 Kč za hodinu + DPH. Celková cena objednávky je určena na základě skutečně odpracovaných hodin.

Smlouva k objednávce: V případě objednání grafického designu na objednávku, okomentovaný právníkem klienta, cena se stanovuje individuálně (v závislosti na složitosti změn v objednávce) od 3000 Kč + DPH za právní výdaje z naší strany. Tyto náklady nejsou zahrnuty do ceny balíčků

Postup spolupráce:

1.VYBÍRÁME BALÍČEK 2. PLATBA Za objednané logo Vám zašleme fakturu ve výši 50 % ceny, platba je splatná před zahájením prací. 3. Žádost Formulář žádosti k objednání návrhu loga Vám zašleme. Tím se určí směr vývoje grafiky loga. 4. ZAŠLEME VÁM NÁVHY LOGOTYPŮ. Od tohoto data se odpočítává čas pro výrobu loga. 5. ZPĚTNÁ VAZBA OD KLIENTA, schválení návrhů se zapracováním Vaších připomínek. 6. PLATBA ZA PROJEKT zbylých 50% 7. ZASLÁNÍ VÝSLEDNÝCH FORMÁTŮ Po Vašem konečném schválení Vám zašleme výsledné formáty logotypu (eps, ai, pdf, jpg), které můžete ihned použít pro obchodní účely. 8. DODATEČNÁ GRAFIKA, animace, grafický design.

Objednávka