DESIGN BALENÍ A ETIKETY

 


Chcete uvést svůj výrobek na trh? Odlišit značku od konkurence? Nebo zavádíte novou značku a potřebujete konsolidovat cílovou skupinu spotřebitelů? Pomůžeme Vám!

Zatím co se staráte o vynikající kvalitu Vaších výrobků, pražské designové studio vyvine to nejlepší balení pro Vaši značku či výrobek!  Pamatujete si přeci, že první dojem dvakrát neuděláš? …
Spotřebitel, který vstoupil do supermarketu_ uvidí před sebou řady regálů s různými výrobky a vybere si produkt na základě minulých zkušeností (Jé, to jsou už zkoušel), podle reklamy, kterou dříve viděl, podle informativního a barevného balení. Proto vývoj designu vzhledu výrobku získal v soutěži o pozornost kupujícího veliký význam. Svěřte to profesionálům.

Náš tým Vám nabízí službu DESIGN BALENÍ A ETIKETY, která zahrnuje:

• Firemní barvy výrobní společnosti;

• Rozeznatelný tvar balení, originální písmo pro názvy a nápisy;

• Jedinečný obchodní znak společnosti nebo výrobku;

• Informace o obsahy, akčních nabídkách atd.

 Vyvinout nejlepší design balení pro přední a zadní stranu výrobku, a umístit také chytlavé detaily na přední stranu, aby upoutali pozornost kupujícího. Údaje o složení, způsobu použití atd. bude umístěna na zadní straně obalu. Nejdůležitější údaje pro zákazníka, tj. název, značku, ilustraci, je lepší umístit na přední stranu obalu. Časově náročná a kreativní práce designového studia spočívá v vyvinutí pro svého zákazníka toho nejoptimálnějšího a nejkreativnějšího návrhu balení výrobku. Výrobek musí vyniknout mezi konkurenty, upoutat pozornost kupujících a musí být zapamatován, aby se kupující znovu vrátil.    

Tým Pražského designového studia má bohaté znalosti nejen v oblasti grafického designu, kresby, barev, ale také v oblasti marketingu, psychologie spotřebitele atd., díky čemu budou pro Váš výrobek nabízeny ty nejúčinnější a nejefektivnější možnosti designu balení a etikety.   

Standardní práce na vývoji balení a etikety: obdržení technických specifikací zadání, náčrty, schválení návrhu, finální náčrt, příprava k tisku.

Můžeme převzít kontrolu tisku a kvality konečného výsledku.

Cena základního designu balení nebo etikety začíná na 2 899 Kč (včetně DPH a poplatků). Konečná cena závisí na složitosti zadání a objemu projektu.

 

Objednávka