Animace

 

Reklamní a animační videa na míru od Prague Design Studio jsou nejlepším prodejním nástrojem. 10 důvodů si objednat animaci:

  1. Je to dynamická reklama, která zachytí pozornost diváka.
  2. Animační videa poskytují informaci v nejkratším možném čase, což znamená, že divák spíše dokouká animační klip dokonce, než by tomu bylo u jiného videa, a my mu sdělíme svoji myšlenku.
  3. Reklama v tomto formátu je schopna realizovat jakýkoli nápad, žádná omezení neexistují.
  4. Animační videa jsou jednodušší a levnější pro zákazníka, jsou dostupným a jedinečným typem reklamy.
  5. Objednat animaci je pro každou společnost mnohem levnější než objednat video, ovšem animace dokáže vykonat stejně dobrou práci, a v některých případech i ještě lepší.
  6. Postava je dobře zapamatovatelná, animace je snadno srozumitelná a vhodná pro každou věkovou skupinu.
  7. Animované postavy Vám umožní vtipkovat, ironizovat, působit emotivně (způsobit lítost apod.), zasmát se nad problémem a nabídnou neobvyklé řešení.
  8.  2D animace je téměř dokonalým produktem.
  9. Můžete vysílat bez omezení: internet, samozřejmě sociální sítě, videoreklama, jakékoli veřejná místa, kde jsou nainstalovány obrazovky.

       10.Dnes je to trend, který Vás zaručeně odliší od konkurence.

Standardní práce zahrnuje: myšlenka, scénář, grafika, animované video, přidání hudebního doprovodu či jiná zvuková řešení, přítomnost efektů.

Základní cena animace závisí na: délce videa v sekundách, složitost grafiky.

Cena základní reklamní animace délky do 30 sekund začíná od 5 899 Kč (včetně DPH a poplatků). Konečná cena závisí na složitosti úkolu a objemu projektu.

Standardní práce zahrnuje: napsání scénáře, kreslení grafiky, animované video, přidání hlasu, přidání hudebního doprovodu.

Objednávka