JAK JSEM NAVRHOVALA DESIGN KVĚTINÁŘSTVÍ

Home Blog JAK JSEM NAVRHOVALA DESIGN KVĚTINÁŘSTVÍ

JAK JSEM NAVRHOVALA DESIGN KVĚTINÁŘSTVÍ

Jmenuji se Marina, je mi 25 let, pocházím z rodiny emigrantů, se kterou bydlím v Česku už 15 let. Když jsme se nastěhovali do České republiky mi bylo 10 let. Vystudovala jsem základní a vysokou školu, ale vždy chtěla dělat něco kreativního, kreslit nebo zpívat sice neumím, ale dělat kytice ano. Tak jsem se rozhodla otevřít květinářství. Od nápadu o založení obchodu k návrhu vlastní značky.
Floristika – je velmi výjimečná záležitost, chtěla jsem, aby logo předávalo vůni čerstvých květin a jemných bylin.
Aby vizitky, které budou v kyticích byly nezapomenutelné a kupující by sdílel informace o nás se svými přáteli.
Během tvoření značky pro květinový obchod se mi zdálo, že to je jen drobné designové studium, řemeslo, kde je individuální přístup ke klientovi a není žádná velká byrokracie při objednávání zboží. A jak objednávat, jsem též vůbec netušila.
Věděla jsem jedině, že pokud něco podobného zařizuji, tak určitě budu potřebovat reklamu. Co přesně obsahuje balík reklamy jsem také nevěděla, byla jsem přeci jen začáteční business-woman. Logo, vizitka, štítek nad obchodem - toto byla veškerá informace. Ale lidé z design-studia, na které jsem se obrátila mi navrhli za stejné peníze rozšířit tyto hranice.
Sem patřili: firemní balení kytic, pytlíky na kytky za sklem, například, informační banner pro umístění uvnitř nebo kdekoli, lze jej vytisknout v libovolné
velikosti, pokud například obchodujeme na veletrhu, takový banner může být natažen
na stojan, je to velmi atraktivní pro zákazníky a tak to nás budou pamatovat. Unikátní slevové karty a zákaznické karty.
Tak jsem získala mnohem více, než původně chtěla. Samozřejmě že jsem velice spokojená! Všechno je zařízené úžasně! Fialkový odstín celé naší produkce, kvalitní balicí papír, dobře sdílené barvy.
Jelikož jsem esteticky založená osoba, jako první si vždy všímám vzhledu a nebudu myslet na právnické otázky při založení svého brandu.
Přesto ale studium mě přesvědčilo, že logo by se mělo skládat jen z písmen, speciálně zpracovaných, jinak se objeví problémy s autorským právem.
To, jak se mi to povedlo s mým návrhářem je nejen přesně to, co jsem chtěla. Je to také chráněné zákonem, s vypracováním písma, které můžu používat jedině já.

Designové studium pochopilo můj nápad a přesně podle toho vytvořilo jedinečný design - brand-balík pro můj obchod s květinami.

 

0 153
Рейтинг: 4.5/5 - 2 голосов

Comments

Добавить комментарий